Informujemy o możliwości korzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego na terenie Uczelni przez wszystkich studentów UKSW (w szczególności przez osoby z niepełnosprawnościami).

Porady i konsultacje skierowane są do studentów doświadczających trudności związanych z funkcjonowaniem w środowisku akademickim (stres, napięcia emocjonalne, poczucie wykluczenia społecznego, trudności w integracji w grupie, stany lękowe, konflikty, problemy osobiste, itd.).

Terminy dyżurów:
Psycholog dr Justyna Kurtyka-Chałas – poniedziałek 11.00-13.00
Psycholog dr Martyna Żelazkowska – środa 11.00-13.00

Miejsce:
Biuro Pełnomocnika Rektora ds. osób z niepełnosprawnościami
UKSW Kampus ul. Wóycickiego 1/3, budynek 15, pok. 1503.

Studenci zainteresowani pomocą psychologiczną dokonują rejestracji przez formularz dostępny na stronie internetowej UKSW; po rejestracji ustalany jest dokładny termin spotkania.

Wypełnij Formularz