gwiazda

Zapraszamy do pobrania oficjalnej aplikacji mobilnej iUKSW. Jest już nowa wersja 2.0 (luty 2017).

Do pobrania:

Aplikacja jest przeznaczona dla studentów, doktorantów i pracowników UKSW. Daje dostęp do planów zajęć (zawiera plany budynków ze wskazaniem konkretnej sali, w której odbywają się zajęcia), ocen studenta, płatności (aplikacja w pełni zintegrowana z systemem USOS), do kalendarza uniwersyteckiego i aktualności oraz do informacji o odwołanych zajęciach (pracownik naukowo-dydaktyczny posługując się aplikacją może przekazać informację o odwołanych zajęciach bezpośrednio do dziekanatu i do studentów). Logowanie do aplikacji dokonuje się za pomocą tego samego hasła co do USOSweb.