mlodziez6Pełnomocnik Rektora UKSW ds. osób z niepełnosprawnością zaprasza do korzystania z bezpłatnych porad i konsultacji psychologicznych skierowanych do studentów z niepełnosprawnościami.

Pomoc skierowana jest do studentów UKSW z niepełnosprawnością doświadczających trudności związanych z funkcjonowaniem w środowisku akademickim (stres, napięcia emocjonalne, poczucie wykluczenia społecznego, trudności w integracji wśród studentów, stany lękowe, problemy osobiste, itd.).

Ponadto istnieje możliwość profesjonalnego doradztwa zawodowego i wsparcia w poszukiwaniu zatrudnienia.

Osoby zainteresowane proszone są o rejestrację przez formularz: http://szkolenia.uksw.edu.pl/node/15

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty.

Porady i konsultacje psychologiczne realizowane są przez pracowników Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW.