konkurs msz 2Minister Spraw Zagranicznych rozstrzygnął konkurs z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych.

Miło nam poinformować, że praca magisterska absolwentki Instytutu Politologii UKSW, mgr Sylwii Lacek, zatytułowana „Mniejszość polska w polityce etnicznej Republiki Białorusi oraz w polityce zagranicznej Rzeczypospolitej Polskiej. Analiza wzajemnych zależności i uwarunkowań” w konkursie Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych za 2016 rok otrzymała wyróżnienie. Promotorem pracy jest prof. dr hab. Radosław Zenderowski.

Laureatce i Promotorowi serdecznie gratulujemy!