mlodziez6Nasz uniwersytet znalazł się w pierwszej dziesiątce uczelni najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie.

Według rankingu opublikowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego UKSW zajął siódmą pozycję wśród uczelni najczęściej wybieranych przez kandydatów (w przeliczeniu na jedno miejsce – cztery i więcej zgłoszeń kandydatów).

Warto zaznaczyć, iż jesteśmy najchętniej wybieranym uniwersytetem szerokoprofilowym:

Politechnika Gdańska 9,3
Politechnika Warszawska 7,6