stud3W trzeciej edycji programu akredytacyjnego „Studia z Przyszłością” zorganizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zostały wyróżnione kierunki trzech wydziałów naszej uczelni.

xdzl2xol29t1inecmpminiCertyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością" uzyskały następujące kierunki: psychologia, filozofia II stopnia, ochrona środowiska II stopnia (Wydział Filozofii Chrześcijańskiej); biologia II stopnia, biologia II w jęz. angielskim i inżynieria środowiska (Wydział Biologii i Nauk o Środowisku); dziennikarstwo i komunikacja społeczna I stopnia (Wydział Teologiczny).

Wyróżnienie nadzwyczajne „Lider Jakości Kształcenia” przyznane zostało studiom II stopnia na kierunku biologia (WBNŚ UKSW) oraz studiom I stopnia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna (WT UKSW). Natomiast kierunek filozofia II stopnia (WFCH UKSW) otrzymał certyfikat specjalny "Laur Innowacji" przyznawany kierunkom studiów za wdrożenie najbardziej innowacyjnych i unikalnych rozwiązań w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.

Kierownikom nagrodzonych studiów serdecznie gratulujemy!

Relacja z uroczystej Gali: http://www.studiazprzyszloscia.pl/strona-69

Więcej zdjęć do obejrzenia: http://www.studiazprzyszloscia.pl/strona-70