noc biologowWydział Biologii i Nauk o Środowisku zaprasza na Noc Biologów, czyli ogólnopolską akcję przybliżającą ukryty świat biologii jej miłośnikom. Najbliższa noc już 13 stycznia 2017 roku.

Wydarzenie ma charakter bezpłatny i obejmuje w swym zakresie zajęcia praktyczne (warsztaty i laboratoria) z biologii, biotechnologii i chemii środowiska dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych, jak także dla dorosłych!

Zajęcia odbędą się w godz. 15.00 - 22.00, w nowoczesnym Centrum Laboratoryjnym Nauk Przyrodniczych w Kampusie przy ulicy Wóycickiego 1/3 budynku 24.

Oprócz możliwości uczestniczenia aż w 17 różnych aktywnościach, będzie można również podyskutować z naukowcami o ich codziennej pracy i aktualnie prowadzonych badaniach.
Szczegóły tematyczne zajęć znajdują się w załączonym w wiadomości plakacie.

Swoje uczestnictwo w danych zajęciach można zgłaszać za pomocą dostępnego tutaj e-formularza dostępnego na stronie projektu: http://www.nocbiologow.home.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=warszawa1&idp=opis

Rejestracja na poszczególne warsztaty i laboratoria będzie otwarta w dniach 5-9 stycznia do godziny 18.00.

Uwagi techniczne:
Na wszystkie zajęcia wymagana jest rezerwacja!
Jedna osoba może zarezerwować TYLKO jedno miejsce!
W przypadku gdy nauczyciel dokonuje rezerwacji dla grupy uczniów, wpisuje imiona i nazwiska uczniów, podając swoje dane kontaktowe.
Wszystkie rezerwacje będą potwierdzane przez organizatora mailowo bądź telefonicznie.

Wstęp wolny - zapraszamy!

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany.

patronat 1 syrenka