foto_08.jpg
1 procent miniaturka1 procent miniaturka1 procent miniaturka1 procent miniaturkaKażdy może przyczynić się do rozwoju badawczo-dydaktycznego naszego Uniwersytetu, pomóc studentom i młodym pracownikom naukowym. Wystarczy przekazać 1 % podatku dochodowego.

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego wciąż się rozwija. Zdobywamy granty, prowadzimy innowacyjne projekty i programy. Jesteśmy atrakcyjnym miejscem pracy dla ambitnych naukowców i zdolnych studentów. Chcemy, aby wysoki poziom nas wyróżniał, dlatego apelujemy o zasilanie Funduszu Stypendialnego naszego Uniwersytetu.

Nasz apel kierujemy szczególnie do Absolwentów i Pracowników Uczelni. Każda złotówka przyczynia się do rozwoju naszej społeczności akademickiej, wspierając konkretne osoby i projekty. Tylko w 2015 r. zostało ufundowanych 50 stypendiów.

Żeby wesprzeć to szczytne dzieło, wystarczy w zeznaniu podatkowym PIT za ubiegły rok wpisać w odpowiednie rubryki nr KRS oraz cel szczegółowy. W polu dla numeru KRS należy wpisać 0000120807, natomiast w polu „cel szczegółowy” należy wpisać Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest to niezbędne, by Fundacja Banku Zachodniego WBK, która dysponuje podanym nr KRS, mogła przekazać środki z 1 % na rzecz funduszu stypendialnego UKSW.

Informujemy jednocześnie, że wpłaty dokonane bez wskazania konkretnej instytucji będą wspierały działalność Fundacji BZ WBK, przede wszystkim programy grantowe adresowane do dzieci i młodzieży – Bank Dziecięcych Uśmiechów oraz Bank Ambitnej Młodzieży.

 

uksw fundacja procent1

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje