mladiinfomladiinfoW oparciu o podpisaną umowę ramową Centrum Technologii Informacyjnych rozpoczęło współpracę z Fundacją Mladiinfo Poland.

Misją Fundacji jest aktywizacja młodych ludzi i odkrywanie ich potencjału poprzez realizację wysokiej jakości, odważnych i innowacyjnych projektów. Więcej na temat działalności Fundacji: https://www.facebook.com/MladiinfoPoland/

CTI logo kolor pionW ramach umowy podjęte zostaną działania umożliwiające studentom odbywanie staży i praktyk w Fundacji oraz w całej międzynarodowej sieci Mladiinfo, a także organizację akademickiego wolontariatu międzynarodowego, promowanie działań UKSW poświęconych młodzieży w ich środowiskach.

Ponadto możliwe będzie wspólne wyszukiwanie i identyfikowanie potencjalnych źródeł finansowania działań, przygotowywanie wniosków o ich finansowanie, realizowanie wspólnych projektów oraz promowanie wspólnych inicjatyw.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z prezes Agatą Smolak, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Wóycickiego 1/3, budynek 4, pok. 0418, tel. 606 484 541, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.