dziectwo300x100jpgdziectwo300x100jpgZapraszamy na konferencję „Konserwacja zapobiegawcza środowiska 7 – dziedzictwo techniki” organizowaną przez Instytut Archeologii UKSW i Fundacji Ochrony Zabytków Przemysłu i Techniki.

Tegoroczna konferencja, poświęcona jest dziedzictwu techniki, składa się z pięciu sesji:

• dziedzictwo rzemiosła i przemysłu;
  • dziedzictwo dawnego górnictwa ;
  • dziedzictwo hydrotechniki;
  • dziedzictwo kolejnictwa;
  • dziedzictwo techniki militarnej.

Przewidziana jest również sesja posterowa.

Konferencja odbędzie się 30 X br. na terenie kampusu Wóycickiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, aula im. R. Schumana, bud. 21.

Strona wydarzenia:
www.sites.google.com/view/konserwacjazapobiegawcza-uksw