lazienki1Instytut Socjologii UKSW zaprasza na konferencję pt. „Kultura instytucjonalna, kultura pozainstytucjonalna. Wymiary uczestnictwa”, która odbędzie się 28 listopada br. przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. 21, s. 327.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane wyniki autorskiego badania socjologicznego uczestników tegorocznej edycji Nocy Muzeów. Dotyczą one partycypacji respondentów w kulturze, ich motywacji oraz oczekiwań względem tego fenomenu. Przedstawiają także sylwetkę społeczno-kulturową osób biorących udział w tym wydarzeniu, jak i ich zaangażowanie w kulturę spontaniczną. Zrealizowane badania zostały przeprowadzone pod kierunkiem ks. prof. dr hab. Sławomira H. Zaręby, Dziekana Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych na próbie 1100 respondentów.

Pobierz plakat