plakat 2VII Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa z cyklu "Wokół Rodziny" odbędzie się 1 grudnia br. w sali 225 na kampusie przy ul. Dewajtis 5. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

Program - pobierz

Plakat - pobierz

Konferencja ma charakter cykliczny i stanowi interdyscyplinarne forum wymiany myśli na temat rodziny. Od 2012 roku do tej pory zorganizowano sześć konferencji, dotyczących m.in. takich zagadnień jak przygotowanie do małżeństwa, miejsce kobiety i mężczyzny w świecie i Kościele, wychowanie chrześcijańskie, początek życia człowieka.

Organizatorzy:

Koło Naukowe Teologii Pastoralnej
Katedra Teologii Pastoralnej i Nauk Pomocniczych WT UKSW w Warszawie
Katedra Prakseologii Pastoralnej i Organizacji Duszpasterstw WT UKSW w Warszawie