kosmosInstytut Lotnictwa w Warszawie oraz Ohio State University zapraszają na XVII Polsko-Amerykańską Konferencję Nauki i Technologii.

Celem spotkania jest wymiana myśli oraz pogłębianie współpracy między polskimi i amerykańskimi partnerami z zakresu innowacyjności oraz wysokich technologii. Konferencja ma za cel określenie kondycji i kierunków rozwoju polsko-amerykańskich relacji w zakresie nauki i technologii, a także wyzwań i problemów związanych z ich realizacją. Poruszane zagadnienia będą koncentrować się wokół tematów: technologie lotnicze i kosmiczne, energetyka i środowisko, przemysł obronny i bezpieczeństwo.

Konferencja jest planowana w dn. 30-31 maja 2017 w Columbus, Ohio, USA. Autorzy, którzy chcą zaprezentować referaty na Konferencji proszeni są o nadsyłanie abstraktów w języku angielskim (maks. 400 słów) w jak najkrótszym czasie, nie później jednak niż do 10 marca 2017 roku. Autorzy wygłaszanych w czasie trwania konferencji prezentacji proszeni są o przesłanie prezentacji (w PowerPoint) w języku angielskim do 12 maja 2017 roku.

Więcej: www.ilot.edu.pl/pac