foto_11.jpg
go to innovation 300x100Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego we współpracy z czasopismem „Fundusze Europejskie”, Raiffeisen Polbankiem i firmą konsultingową EGC Doradztwo Europejskie zapraszają na cykl konferencji.

Tematem konferencji są  aktualnie dostępne programy unijne dotyczące realizacji projektów innowacyjnych pod hasłem GO TO INNOVATION. Konferencje odbędą się 3 lutego w Warszawie - na terenie kampusu UKSW przy ul. Wóycickiego w bud. 24, 23 lutego w Zabrzu i 10 marca w Toruniu. Lokalizacje i programy konferencji oraz formularze rejestracyjne zostały zamieszczone na stronie internetowej: www.fundusze-europejskie.pl Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas konferencji, oprócz „filozofii” funduszy UE w latach 2014-2020 w odniesieniu do dotacji, zostaną omówione źródła finansowania projektów polegających na:

- finansowaniu powstania/rozwoju zaplecza badawczo-rozwojowego w firmie,

- finansowaniu badań przemysłowych i prac badawczo-rozwojowych,

- wdrożeń nowych technologii będących wynikiem przeprowadzonych prac badawczo-rozwojowych.
Prelegenci zaprezentują interesujące projekty z poszczególnych programów unijnych, które uzyskały wsparcie w formie dotacji.

Pobierz plakat

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje