go to innovation 300x100Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego we współpracy z czasopismem „Fundusze Europejskie”, Raiffeisen Polbankiem i firmą konsultingową EGC Doradztwo Europejskie zapraszają na cykl konferencji.

Tematem konferencji są  aktualnie dostępne programy unijne dotyczące realizacji projektów innowacyjnych pod hasłem GO TO INNOVATION. Konferencje odbędą się 3 lutego w Warszawie - na terenie kampusu UKSW przy ul. Wóycickiego w bud. 24, 23 lutego w Zabrzu i 10 marca w Toruniu. Lokalizacje i programy konferencji oraz formularze rejestracyjne zostały zamieszczone na stronie internetowej: www.fundusze-europejskie.pl Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas konferencji, oprócz „filozofii” funduszy UE w latach 2014-2020 w odniesieniu do dotacji, zostaną omówione źródła finansowania projektów polegających na:

- finansowaniu powstania/rozwoju zaplecza badawczo-rozwojowego w firmie,

- finansowaniu badań przemysłowych i prac badawczo-rozwojowych,

- wdrożeń nowych technologii będących wynikiem przeprowadzonych prac badawczo-rozwojowych.
Prelegenci zaprezentują interesujące projekty z poszczególnych programów unijnych, które uzyskały wsparcie w formie dotacji.

Pobierz plakat