wiarairozum wwwCykl wykładów "Wiara i rozum" rozpocznie się 6 lutego o 19.00 w warszawskim klubie Docelowo.

W każdy poniedziałek wykładowcy filozofii UKSW spróbują zmierzyć się z najważniejszymi pytaniami, jakie zadaje sobie współczesny człowiek.

Podczas cyklu wykładów "Wiara i rozum" organizatorzy chcą przybliżyć prostą i zdrową naukę, wypracowaną przez tradycję katolicką, opartą na uzupełnianiu się wiary i rozumu.

Cykl jest skierowany do wszystkich, którzy nie chcą, aby ich wiara była jedynie wzniosłym, pustym uczuciem, ale była oparta na fundamencie rozumu; do wszystkich, którzy chcą rozpocząć pracę nad sobą i zdobyć mądrość w miłości.

6 lutego - ks. Łukasz Kadziński - W CO WIERZYĆ?

13 lutego- dr Michał Zembrzuski JAK OSIĄGNĄĆ SZCZĘŚCIE?

20 lutego- dr Andrzej Mazan JAK WYCHOWYWAĆ?

27 lutego - dr Dawid Lipski JAK ŻYĆ?

Miejsce: Docelowo, Marszałkowska 34/50, Warszawa

Czas: g.19.00 - w każdy poniedziałek

Patronat: Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

Organizatorami wykładów są Katedra Historii Filozofii Starożytnej i Średniowiecznej WFCH UKSW, Fundacja Dobrej Edukacji Maximilianum i klubo-restaruacja Docelowo.

"Wiara i rozum są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy..." (św. Jan Paweł II)