foto_07.jpg
muzyka JooInstytut Socjologii UKSW oraz Polskie Towarzystw Socjologiczne zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową: Muzyka jako zjawisko społeczne – orientacje teoretyczne i kierunki badań.

Konferencja odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. w Warszawie, przy ul. Wóycickiego 1/3 (Kampus Młociny UKSW), budynek 23, sala 107. Referaty należy przesłać do 5 marca. Najlepsze zgłoszenia (po uzyskaniu pozytywnych recenzji) zostaną opublikowane w czasopiśmie naukowym Miscellanea Anthropologica et Sociologica (10 pkt. MNiSW).

Kontakt
mgr Agata Rozalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.pts.org.pl
Link do strony wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events

Pobierz plakat

muzyka Joo

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje