biopotencjalWydział Biologii i Nauk o Środowisku UKSW zaprasza na trzecią ogólnopolską konferencję dyplomantów i studentów kierunków przyrodniczych i przyrodniczo-technicznych BIOPOTENCJAŁ 2017.

Konferencja odbędzie się w dniach 9-10 czerwca w kampusie UKSW przy ulicy Wóycickiego 1/3. Termin nadsyłania prac: 30 maja br.

Celem konferencji jest umożliwienie dyplomantom i studentom zaprezentowania w formie ustnej lub plakatowej wyników swoich badań. Do udziału zaproszeni są również przedstawiciele przedsiębiorstw oraz instytucji otoczenia biznesu prowadzących działalność odpowiadającą profilem obszarom tematycznym Konferencji.

Organizatorzy mają nadzieję, że spośród dyplomantów i studentów uczestniczących w konferencji, przedsiębiorstwa oraz instytucje otoczenia biznesu wyłonią swoich przyszłych pracowników/ stażystów/ praktykantów/ doktorantów itp.

Wszystkie zgłoszone prace zostaną opublikowane w formie e-publikacji jako materiały konferencyjne. W tym roku po raz pierwszy możliwy będzie udział w konferencji online po przesłaniu prezentacji w formacie ppt(x) lub pdf.

Szczegółowe informacje oraz zaproszenie do udziału w Konferencji znajdują się na stronie: http://biopotencjal.blogspot.com/ . Na stronie znajdują się również informacje o poprzednich edycjach oraz e-publikacji.