filtryUwaga studenci i doktoranci inżynierii i ochrony środowiska, chemii i biotechnologii środowiska – jedna z najstarszych i najlepszych warszawskich firm oferuje atrakcyjne stypendia.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. zaprasza młodych naukowców zainteresowanych tematyką wodno-kanalizacyjną do składania wniosków stypendialnych. Wystarczy wybrać na temat pracy magisterskiej lub doktoranckiej problematykę związaną z działalnością przedsiębiorstwa. Osoby zakwalifikowane do programu mają zagwarantowane miesięczne stypendium w wysokości 1000 zł – dla studentów i 1500 zł – dla doktorantów, a także wsparcie merytoryczne w nauce, możliwość prowadzenia badań w laboratoriach spółki, szansę podniesienia kwalifikacji i zdobycia wiedzy praktycznej.

Warszawskie wodociągi, które nieprzerwanie działają w stolicy od 130 lat, codziennie dostarczają ponad 330 milionów litrów czystej wody mieszkańcom aglomeracji. Przedsiębiorstwo eksploatuje też ponad 4000 km sieci wodociągowej oraz sieć kanalizacyjną podobnej długości.

Wniosek o przyznanie stypendium wraz z wymaganymi załącznikami można przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w wersji papierowej w siedzibie spółki z dopiskiem na kopercie "Program stypendialny". Wnioski przyjmowane są do 15 października 2017 r. Dodatkowe informacje dotyczące programu stypendialnego są dostępne na stronie www.mpwik.com.pl w zakładce O nas/Kariera/Program stypendialny

filtry2     filtry1

Przedwojenny budynek  warszawskich filtrów            Zabytkowe, ale wciąż sprawne filtry powolne w MPWiK