denken MSą jeszcze miejsca na konwersatorium w języku niemieckim poświęconym nieznanym w Polsce stanowiskom filozofii międzykulturowej.

Konwersatorium "Interkulturalitaet und Philosophie" to szansa na pogłębienie znajomości języka i zapoznanie się z najnowszymi problemami kultury i filozofii, zwłaszcza w niemieckim środowisku naukowym. Uczestnicy konwersatorium będą analizować badania i twórczość m.in. Franza Martina Wimmera, Raula Fornet-Betancourta, Rama Adhar Malla, Elmara Holensteina.

Konwersatorium prowadzi prof. UKSW Anna Czajko-Cunico. Zajęcia odbywają się na Wydziale Nauk Humanistycznych, w kampusie Dewajtis.