social theory MW dniach 23 października -  3 listopada odbędzie się na naszym Uniwersytecie cykl wykładów i zajęć warsztatowych pt. Social Theory of Media.

Filipa1 Zajęcia prowadzić będzie profesor Filipa Gonçalves Subtil z ESCS (School of Communication and Media Studies, Lisbon)  socjolożka, medioznawczyni, redaktor naczelna czasopisma „Comunicação Pública” („Komunikacja Społeczna”).

Przedmiot ten kierowany jest do osób zainteresowanych problematyką teorii komunikacji społecznej oraz teorii nowych mediów. Jako przedmiot ogólnouniwersytecki polecany jest zwłaszcza studentom studiów doktoranckich oraz magisterskich wszystkich wydziałów naszej Alma Mater. Ponadto program ten dedykowany jest wizytującym naszą uczelnię studentom programu Erasmus (Read information in English).

Nie wyklucza to możliwości uczestnictwa studentów I stopnia przy spełnieniu wymogów określanych programem zajęć (zapraszamy chętnych na pierwsze zajęcia). Zaliczenie przedmiotu równoznaczne jest z uzyskaniem 5 punktów ECTS. Limit miejsc: 35.

Szersze informacje o przedmiocie wraz ze szczegółowym opisem pod linkiem:

Organizatorzy wizyty:
Wydział Nauk Humanistycznych UKSW / Santander Mobility Found