abs2Na WT UKSW rusza rekrutacja do kolejnej edycji projektu „Absolwent z kompetencjami 2”.

Celem Projektu jest wzmocnienie kompetencji studentów i ich atrakcyjności na rynku pracy poprzez współpracę z pracodawcami oraz nabycie umiejętności specjalisty w zakresie CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu).

CSR to nowy na rynku pracy zawód, który polega na budowaniu koncepcji przedsiębiorstwa opartej o etykę i interesy społeczne różnych grup interesariuszy, wzmocnionej przez podstawy PR, marketingu, komunikacji i dialogu (Więcej o tym: http://www.ekonomiaspoleczna.gov.pl/Spoleczna,odpowiedzialnosc,biznesu,464.html)

W programie:
– uzyskanie uprawnień z CSR (w tym wizyty studyjne i współpraca z pracodawcami),
– lektorat Angielski Biznesowo,
– warsztaty przywództwa i twórczego rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
– warsztaty prawne podstawy przedsiębiorczości,
– warsztaty produkcje informacyjne kształcące kompetencje analityczne.

Rekrutacja do projektu trwa od 8 do 29 stycznia 2017 r. – zgłoszenia e-mailowe na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wymagane informacje:
Imię i nazwisko, kierunek i specjalność, średnia ocen za miniony rok akademicki.
O udziale decydują kolejność zgłoszeń oraz średnia ocen.

Projekt jest przeznaczony dla Studentów/Studentek Wydziału Teologicznego II roku kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna studiów I stopnia. Czas trwania projektu 3 semestry (IV-VI).

Termin spotkania informacyjnego zostanie podany wkrótce.

Projekt finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym

absolwent