Nazwa budynku

Adres budynku

ul. Wóycickiego 1/3, bud. 12, 01-839 Warszawa

Opis wejścia do budynku

Oznakowane wejście do budynku przez drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne o szerokości 90 cm. Klamka na wysokości 106 cm. Bez stopni i pochylni. Możliwy podjazd samochodem dowożącym osobę niepełnosprawną pod samo wejście.

Kilkanaście schodków do pokonania, by wejść na poziom zero, czy plus 1 lub zejść na poziom minus 1. Do dyspozycji jest platforma o powierzchni 100 cm/80 cm, która , umieszczona jest na poziomie minus jeden. Konieczne jest  skontaktowanie się telefonicznie z gwardzistą sąsiedniego budynku (Hala Sportowa), by uruchomił platformę którą można dostać się na poziom minus jeden, poziom zero oraz poziom plus jeden.

Opis wnętrza budynku

Korytarze płaskie. Na poziomie minus jeden oraz poziomie zero i plus jeden znajdują się pracownie komputerowe oraz sala wykładowa, a także pomieszczenia dla studenckich kół naukowych. Na poziomie zero oraz plus jeden znajdują się pomieszczenia profesorskie Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Szkoła Nauk Ścisłych, a także inne biura, m.in. Działa Innowacji Dydaktycznych, Szkoleń i Jakości Kształcenia. Na poziomie minus jeden,  zero oraz plus jeden, gdzie są pracownie komputerowe, sala wykładowa oraz biura, jest dostęp dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Procedury w budynku

Dostęp do pomieszczeń na poziomie minus jeden, poziomie zero oraz  plus jeden. wymaga pomocy osób trzecich. W przypadku jakichkolwiek problemów pracownik portierni, który jest w budynku sąsiednim (Hala Sportowa), służy pomocą.

Portiernia

Brak

Położenie portierni

Sąsiedni budynek (Hala Sportowa)

Numer telefonu do portierni

Pomoc w budynku

Pracownik gwardii z sąsiedniego budynku.

Łazienki w budynku

Toalety ogólnodostępne (w tym dla osób niepełnosprawnych) znajdują się na poziomie zero oraz plus jeden, gdzie można dostać się za pomocą platformy. Okrycia wierzchnie można umieścić w szafkach ubraniowych na monetę zwrotną (2 złote); znajdują się  one na poziomie minus jeden.

Dodatkowe dostosowania w budynku

Brak

Wstęp dla psa przewodnika

Osoby z psem asystującym są wpuszczane do budynku.

Kierownik/dyrektor administracyjny

mgr Mateusz Szlosek