Nazwa budynku

Adres budynku

ul. Wóycickiego 1/3, bud. 17, 01-839 Warszawa

Opis wejścia do budynku

Oznakowane wejście do budynku od strony budynku nr 23. Trzy stopnie. Można wjechać po pochylni. Szerokość drzwi dwuskrzydłowych 192 cm. Skrzydło otwarte ma 95 cm, drugie skrzydło jest szerokości 97 cm.  Klamka na wysokości 117 cm. Możliwy podjazd samochodem dowożącym osobę niepełnosprawną pod samo wejście.

Opis wnętrza budynku

Korytarze płaskie. Na parterze znajdują się biura obsługi studentów oraz biblioteka wydziałowa. Sale wykładowe, pozostałe biura obsługi studentów, a także pokoje profesorskie znajdują się na piętrze 1, 2 i 3. Drzwi do auli na poziomie plus dwa i  plus trzy są  dwuskrzydłowe szer. 186 cm oraz 188 cm Klamki na wysokości 119 cm oraz 111 cm. Na parterze jest winda, którą można się dostać  na poziom plus jeden, plus dwa, plus trzy. Szerokość drzwi do windy 90 cm. Na każdym piętrze,  gdzie są biura, jest dostępu dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Procedury w budynku

Dostęp do pomieszczeń na parterze pozostałych  poziomach – nie wymaga pomocy osób trzecich. W przypadku jakichkolwiek problemów jest na miejscu pracownik portierni, który służy pomocą.

Portiernia

Położenie portierni

Poziom zero, tuż przy drzwiach wejściowych

Numer telefonu do portierni

tel. + 48 225 699 719

Pomoc w budynku

Wyjątkowo, jeżeli jest taka potrzeba portier prosi telefonicznie pracownika biura, żeby zszedł na parter do interesanta/ studenta.

Łazienki w budynku

Toalety ogólnodostępne (w tym dla osób niepełnosprawnych) znajdują się na każdym poziomie:  zero, plus jeden, plus dwa, plus trzy, gdzie można dostać się windą.  W toaletach dla osób z niepełnosprawnościami znajdują się przyciski alarmowe, po naciśnięciu których w dyżurce portierni pojawia się sygnał  dźwiękowo-świetlny, informujący dyżurkę o konieczności pomocy.

Okrycia wierzchnie można umieścić w szafkach ubraniowych na monetę zwrotną (2 złote); znajdują się  one na poziomie zero.

Dodatkowe dostosowania w budynku

W windzie jest system głosowy informujący o położeniu windy.

Wstęp dla psa przewodnika

Osoby z psem asystującym są wpuszczane do budynku.

Kierownik/dyrektor administracyjny

mgr Mateusz Szlosek