Nazwa budynku

dr inż. Marek Muzyk

Numer telefonu

Opis wejścia do budynku

Wejście główne i wejście drugie od strony parkingu. Bez stopni i pochylni. Szerokość drzwi 2 x 96 cm (dwuskrzydłowe). Klamka na wysokości 105 cm. Możliwy podjazd samochodem dowożącym osobę niepełnosprawną pod samo wejście.

Opis wnętrza budynku

Korytarze płaskie. Na parterze znajduje się stanowisko Gwardii Uniwersyteckiej. Klamki ciągów komunikacyjnych i do pomieszczeń na wysokości 112 cm. Panel systemu kontroli dostępu jest na wysokości 118 cm. Nie ma windy. Na piętro budynku można się dostać na wózku wykorzystując windę znajdująca się w bud. A i przejście miedzy budynkami przystosowane dla osób na wózku znajdujące się na pierwszym piętrze.

Procedury w budynku

Dostęp do pomieszczeń na parterze i pierwszym piętrze nie wymaga pomocy osób trzecich. W przypadku jakichkolwiek problemów jest na miejscu pracownik Gwardii, który służy pomocą.

Portiernia

Położenie portierni

Parter, na prawo od wejścia.

Numer telefonu do portierni

Brak

Pomoc w budynku

Pracownik Gwardii Uniwersyteckiej w razie potrzeby okaże pomoc.

Łazienki w budynku

W budynku na parterze znajdują się szatnie dla pracowników z indywidualnymi szafkami. Toalety ogólnodostępne (w tym dla osób niepełnosprawnych) znajdują się na obu poziomach.

Dodatkowe dostosowania w budynku

W budynku nie ma windy.

Wstęp dla psa przewodnika

Osoby z psem asystującym są wpuszczane do budynku.