Nazwa budynku

dr inż. Marek Muzyk

Numer telefonu

Opis wejścia do budynku

Wejście od strony parkingu. Bez stopni i pochylni. Szerokość drzwi 2 x 96 cm (dwuskrzydłowe). Klamka na wysokości 105 cm. Możliwy podjazd samochodem dowożącym osobę niepełnosprawną pod samo wejście.

Opis wnętrza budynku

Korytarze płaskie. Na parterze znajduje się stanowisko Gwardii Uniwersyteckiej, pomieszczenia przeznaczone na wynajem (gastronomia). aula (studio RTV) i gabinety pracowników. Drzwi do auli szer. 90 cm. Klamki na wysokości 112 cm. Panel systemu kontroli dostępu jest na wysokości 118 cm. Na parterze jest winda, którą można się dostać na pozostałe dwa piętra. Szerokość drzwi do windy 90 cm. Na I i II piętro gdzie są biura jest pełny dostęp dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Procedury w budynku

Dostęp do pomieszczeń na parterze, pierwszym i drugim piętrze nie wymaga pomocy osób trzecich. W przypadku jakichkolwiek problemów jest na miejscu pracownik Gwardii, który służy pomocą.

Portiernia

Położenie portierni

Parter, naprzeciwko wejścia.

Numer telefonu do portierni

Pomoc w budynku

Pracownik Gwardii Uniwersyteckiej w razie potrzeby okaże pomoc.

Łazienki w budynku

W stanowisku Gwardii znajduje się szatnia. Toalety ogólnodostępne (w tym dla osób niepełnosprawnych) znajdują się na wszystkich poziomach, gdzie można się dostać windą.

Dodatkowe dostosowania w budynku

W windzie jest system głosowy informujący o położeniu windy.

Wstęp dla psa przewodnika

Osoby z psem asystującym są wpuszczane do budynku.