Wsparcie psychologiczne

Studenci UKSW mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego doświadczonych psychologów i pedagogów.

Każdy student, który doświadcza trudności związanych z funkcjonowaniem w środowisku akademickim, może skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji psychologicznych prowadzonych przez specjalistów z naszego Uniwersytetu.

Wsparcie obejmuje m.in. stres, poczucie wykluczenia społecznego, trudności w integracji w grupie, a także stany depresyjne, napięcia emocjonalne czy problemy rodzinne. Podczas konsultacji z doświadczonymi psychologami zapewniona jest dyskrecja, życzliwość i pełne zaangażowanie w pomoc.

Zgłoszenia na konsultacje odbywają się za pośrednictwem specjalnego formularza. Po rejestracji ustalany jest termin indywidualnego spotkania z psychologiem online lub stacjonarnie.

Wsparcie psychologiczne jest realizowane przez Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami