Rozwiń skrzydła na UKSW!

Już 15 kwietnia 2023 r. na naszej Uczelni odbędzie się Dzień Otwarty pod hasłem „Rozwiń skrzydła” na UKSW. Na maturzystów czekają warsztaty, lekcje pokazowe, spotkania ze studentami i z kadrą dydaktyczną.

Na kampusie Wóycickiego zaprezentują się wszystkie wydziały Uniwersytetu i kierunki studiów – od humanistycznych, przez przyrodnicze i ścisłe, po medyczne. Tegoroczni maturzyści będą mogli porozmawiać z wykładowcami i studentami poszczególnych kierunków kształcenia, wziąć udział w lekcjach pokazowych, powtórkach do matury z języka polskiego, matematyki, historii oraz języka angielskiego, poznać studentów z pasją, którzy działają w licznych kołach naukowych i organizacjach studenckich.

Koło Naukowe Studentów i Doktorantów Historii WNHS UKSW podczas Dnia Otwartego w 2022 r.

– Warto przyjść na Dzień Otwarty, by poczuć atmosferę naszego Uniwersytetu, spotkać się ze studentami, przyszłymi kolegami, poznać specyfikę poszczególnych kierunków studiów – mówi dr hab. Anna Fidelus, prof. ucz., prorektor ds. studenckich i kształcenia. – Na naszej Uczelni panuje naprawdę dobra atmosfera. Uczą zaangażowani wykładowcy, którzy starają się traktować indywidualnie każdego studenta.

Maturzyści, którzy wezmą udział w Dniu Otwartym, będą mogli także dowiedzieć się o rekrutacji na UKSW „krok po kroku”, o czym opowie Agnieszka Iwaszkiewicz z Biura Rekrutacji, zapytać Iwonę Bugwidz-Żerańską z Działu Pomocy Materialnej o formy pomocy materialnej oraz porozmawiać z doradcą zawodowym Magdaleną Sobolewską. Michał Sękowski, asystent w Katedrze Psychologii Społecznej UKSW, poprowadzi wykład o radzeniu sobie z przedmaturalnym stresem.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Dnia Otwartego 2023.

Warsztaty laboratoryjne podczas Dnia Otwartego w 2022 r.

Na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego istnieje 12 wydziałów. Na 95 kierunkach studiów I i II stopnia, stacjonarnych i niestacjonarnych, kształci się obecnie 11000 studentów. Działają 74 koła naukowe.

Dzień Otwarty odbędzie się 15.04.2023 r. w godz. 10.00-15.00 na kampusie UKSW przy ul. Wóycickiego 1/3, w Audytorium Maximum (bud. 21).

Strona Dnia Otwartego

20 marca 2023