studenci_podstrony_4.jpg
Biuro Karier

Biuro jest członkiem Ogólnopolskiej Sieci Biur Karier i realizuje zgodnie z określonymi standardami misję sieci, służąc pomocą studentom i absolwentom wyższych uczelni w skutecznym wejściu i efektywnym funkcjonowaniu na współczesnym rynku pracy. Posiada certyfikat Agencji Zatrudnienia i Poradnictwa Zawodowego nadane z up. Marszałka Województwa – Dyrektora WUP w Warszawie – Tadeusza Zająca (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr. 2412/1a i 2412/4). Misją Biura Karier UKSW jest kształtowanie umiejętności psycho-społecznych, aktywizowanie oraz przygotowanie wszystkich studentów i absolwentów do znalezienia zatrudnienia odpowiadającego ich kwalifikacjom i aspiracjom.

Zadania Biura Karier:

• obsługa studentów w zakresie organizacji praktyk studenckich,
  • nawiązywanie kontaktu z instytucjami w celu pozyskania ofert praktyk,
  • zbieranie, klasyfikowanie i udostępnianie ofert pracy, staży i praktyk zawodowych,
  • pomoc pracodawcom w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów na wolne miejsca pracy i praktyki oraz staże zawodowe,
  • bieżąca współpraca z partnerami rynku pracy,
  • stwarzanie możliwości partnerom rynku pracy zaprezentowania się studentom jako atrakcyjni pracodawcy,
  • monitoring losów zawodowych absolwentów.

Informacja o działaniach Biura Karier, zobacz więcej

Strona Biura Karier, zobacz więcej

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zostało zlikwidowane - Zarządzenie Nr 46/2019 Rektora UKS z dnia 1 października 2019 r. w sprawie likwidacji ogólnouczelnianej jednostki organizacyjnej o nazwie Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zadania jednostki przejęło Biuro Karier UKSW.

UKSW WEB

tel. centrala 22 561 88 00

ePUAP: /UKSW_2/SkrytkaESP

Konto bankowe: Santander Bank Polska S.A.

UKSW Facebook
UKSW YouTube