administracja_03.jpg
Pełnomocnik rektora ds. osób z niepełnosprawnością - dr Agnieszka Regulska

Dyżury w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018:

wtorki: 10.00 –11.30   wtorek, 19 czerwca 2018 r.; godz. 11.30-13.00, bud. 15, pok. 1503
                                       wtorek, 26 czerwca 2018 r.;  godz. 11.30-13.00, bud. 15, pok. 1503
soboty: 11.00 –12.30  (pierwsze soboty każdego miesiąca)

W sprawie uzgodnień innych terminów należy kontaktować się indywidualnie mailowo: a.regulska[at]uksw.edu.pl .

Harmonogram konsultacji i poradnictwa dla studentów UKSW:

 • poniedziałki: 11.00 -13.00,  psycholog dr Justyna Kurtyka-Chałas
 • wtorki: 10.00 -11.30,  Pełnomocnik Rektora ds. osób z niepełnosprawnością dr Agnieszka Regulska
 • środy: 11.00 -13.00,  psycholog dr Martyna Żelazkowska
 • czwartki: 11.00 -13.00,  duszpasterz akademicki ks. Rafał Burnicki
 • soboty: 11.00 -13.00,  (w pierwsze soboty każdego miesiąca) Pełnomocnik Rektora ds. osób z niepełnosprawnością dr Agnieszka Regulska

Wszystkie dyżury odbywają się w kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3, w budynku nr 15 (Wydział Nauk Pedagogicznych), w pokoju 1503 (na parterze).

Studenci zainteresowani pomocą psychologiczną dokonują rejestracji przez  FORMULARZ dostępny na stronie internetowej UKSW; po rejestracji ustalany jest dokładny termin spotkania.

W związku z "majówką" planowy dyżur w sobotę 5 maja 2018 r. zostaje przełożony na kolejny tydzień, czyli odbędzie się w sobotę 12 maja 2018 r.

Pomoc psychologiczna dla studentów z niepełnosprawnością

Pełnomocnik Rektora UKSW ds. osób z niepełnosprawnościami zaprasza do korzystania z bezpłatnych porad i konsultacji psychologicznych skierowanych do studentów z niepełnosprawnościami doświadczających trudności związanych z funkcjonowaniem w środowisku akademickim (stres, napięcia emocjonalne, poczucie wykluczenia społecznego, trudności w integracji wśród studentów, stany lękowe, problemy osobiste, itd.).

Terminy dyżurów:
psycholog dr Justyna Kurtyka-Chałas – poniedziałek 11.00-13.00
psycholog dr Martyna Żelazkowska – środa 11.00-13.00

Miejsce:
Biuro Pełnomocnika Rektora ds. osób z niepełnosprawnościami
UKSW Kampus ul. Wóycickiego 1/3, budynek 15, pok. 1503.

Studenci zainteresowani pomocą psychologiczną dokonują rejestracji przez FORMULARZ   dostępny na stronie internetowej UKSW; po rejestracji ustalany jest dokładny termin spotkania.

Sprawy administracyjne - Radosław Patelak 
 • Dyżury: od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8.30 – 15.30, ul. Wóycickiego 1/3, bud. 23, pok. 005 (Biuro Rekrutacji
 • tel.: +48225696851, kom.: 663741663
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Do zadań Pełnomocnika należy m.in.:

 • rejestracja osób niepełnosprawnych;
 • wystawianie zaświadczeń dla opiekunów osób niepełnosprawnych;
 • pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem osób niepełnosprawnych na Uniwersytecie;
 • udzielanie informacji o programach wsparcia dla studentów niepełnosprawnych, przekazują informacje o wydarzeniach, spotkaniach i imprezach uczelnianych dla osób niepełnosprawnych;
 • udostępnianie urządzenia wspomagające słuch.
Jak zarejestrować się u Pełnomocnika Rektora UKSW ds. Osób z Niepełnosprawnością?

niepelnosprawni 01Należy pobrać ANKIETĘ - POBIERZ, wypełnić ją i podpisaną złożyć w czasie dyżurów u Pełnomocnika Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnością, wraz z kopią orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (oryginał dokumentu do okazania do wglądu).

Rejestracja u Pełnomocnika da Państwu możliwość skorzystania w trakcie studiów z dostosowania procesu dydaktycznego do potrzeb wynikających z niepełnosprawności, a także umożliwi rejestrację i wypełnienie w systemie USOSWEB wniosku o przyznanie stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych, który należy następnie wydrukować, podpisać i dostarczyć do Działu Pomocy Materialnej dla Studentów.

Informacja w sprawie udostępnienia miejsc parkingowych dla osób z dysfunkcją ruchu:

Informujemy osoby z dysfunkcją ruchu, zarejestrowane u Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych UKSW i posiadające ważną Kartę Parkingową, że istnieje możliwość udostępnienia bezpłatnie podziemnych miejsc parkingowych, oznaczonych jako miejsca „dla osób niepełnosprawnych”, pod budynkami nr 23 i 21 w kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3. Osoby zainteresowane korzystaniem z tych miejsc prosimy o kierowanie wniosków w tej sprawie do Działu Administracyjno-Gospodarczego (Budynek nr 23, pokój 217, budynek nr 21, pokój nr 020). Osoby, których wnioski zostaną zaopiniowane pozytywnie, będą zobowiązane do zapłaty na rzecz UKSW kaucji zwrotnej za posiadanie tzw. urządzenia dostępowego, tj. pilota do parkingu. WNIOSEK. PDF.

Fundacja Pomocy Młodzieży i Dzieciom Niepełnosprawnym "Hej, Koniku!" realizuje w okresie 1.04.2017 do 31.03.2019 projekt „Aktywni na rynku pracy? - TRENER PRACY narzędziem wyrównywania szans osób niepełnosprawnych”, współfinansowany przez PFRON.

szczegóły w załączniku - pobierz

Informacja o płatnym badaniu dla niepracujących osób z niepełnosprawnością ruchową w wieku 16-35 lat - pobierz

 

 

 

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje