foto_07.jpg
LancokornskichWśród laureatów konkursu na Stypendia Fundacji Lanckorońskich na 2018 r. znalazły się dwie osoby związane z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Środki na zagraniczne wyjazdy badawcze uzyskała dr hab. Joanna Komorowska, prof. UKSW (Wydział Nauk Humanistycznych) oraz dr Bartłomiej Dźwigała (Wydział Nauk Historycznych i Społecznych). Stypendia zostały przyznane na realizację następujących zadań:

  • Plutarcha z Cheronei traktat o pojęciach wspólnych: przekład, komentarz, problemy interpretacji – dr hab. Joanna Komorowska, prof. UKSW – wyjazd do Londynu;
  • Kult relikwii Krzyża Świętego i pierwsza wyprawa krzyżowa – współoddziaływanie na kulturę średniowiecznej Europy łacińskiej – dr Bartłomiej Dźwigała, wyjazd do Londynu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje