foto_08.jpg
UO UKSWZ udziałem prorektora UKSW ks. prof. Ryszarda Czekalskiego, 22 czerwca 2017 r. odbyło się ostatnie w tym roku akademickim spotkanie w Warszawsko-Praskiej Akademii Wiary.

IMG 5184Podczas sesji w Zielonce koło Warszawy, poprowadzonej przez kierownika Uniwersytetu Otwartego UKSW dr. Kazimierza Szałatę, wykład na temat dziedzictwa świętego papieża Jana Pawła II wygłosił prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej UKSW ks. prof. Ryszard Czekalski. Jak zauważył ksiądz profesor, dziedzictwo papieża Jana Pawła II jest tak bogate, że trudno przedstawić je w jednym wykładzie. Ale zawsze warto, by każdy z nas stawiał sobie pytanie, co zawdzięczam pierwszemu Papieżowi Polakowi. Jak wyglądałoby nasze życie, jak wyglądałby nasz świat bez tego niezwykłego pontyfikatu. Dlatego na koniec swojego wykładu ks. prof. Czekalski zaprosił uczestników do dzielenia się doświadczeniami i przeżyciami związanymi z Papieżem Janem Pawłem II. Spotkanie w Warszawsko-Praskiej Akademii Wiary zakończyła wspólna modlitwa w kręgu oraz uroczyste rozdanie dyplomów ukończenia kolejnego cyklu wykładów Uniwersytetu Otwartego UKSW.

Oprócz zajęć w Warszawsko-Praskiej Akademii Wiary, w ramach Uniwersytetu Otwartego UKSW prowadzone były wykłady w Płońskiej Akademii ABC Chrześcijaństwa, Akademii Formacji Chrześcijańskiej w Warszawie, Warszawskiej Akademii Biblijnej, Akademii Myśli Jana Pawła II, Akademii Colloquia Gostiniensia w Gostyninie oraz w Szkole Katedralnej w Łucku na Ukrainie.

IMG 5198  IMG 5217

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje