foto_05.jpg
kadra 300x100Kierownik Projektu „Lepsza Kadra Lepszy Student” prof. UKSW dr hab. Anna Fidelus, zaprasza kadrę akademicką do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach podnoszących kompetencje zawodowe.

Kursy realizowane są  w ramach Działania 3.4 Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego, Osi III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Zajęcia będą prowadzone w zakresie:

- Innowacyjnych umiejętności dydaktycznych (w tym m.in. projektowanie innowacji, uczenie przez działanie)
- Prowadzenia dydaktyki w języku angielskim
- Umiejętności informatycznych, w tym posługiwanie się profesjonalnymi bazami danych (SPSS,SAS)
- Kluczowych umiejętności dydaktycznych (wystąpienia publiczne, emisja głosu)

Rekrutacja rozpoczęła się 1 lipca 2017 r., a pierwsze kursy rozpoczną się już w listopadzie 2017 r.
Szczegółowe informacje na stronie Projektu: ksztalcenie.uksw.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej dostępny jest na stronie: www.ankiety_badawcze.uksw.edu.pl/index.php/789392?lang=pl oraz w formie wydruku na stronie Projektu www.ksztalcenie.uksw.edu.pl/content/zasady-rekrutacji

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje