foto_11.jpg
Villem MMNiSW podało wyniki naboru ofert w ramach projektu „NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH! 2.0”, w którym studenci UKSW otrzymali wsparcie udziału w międzynarodowym konkursie prawniczym.

Nasi studenci są beneficjentami konkursu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu, którego celem jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności poprzez m.in. udział w konkursach/zawodach/konferencjach na arenie międzynarodowej.

Studenci prawa UKSW otrzymali dotację w wysokości 7875 zł przeznaczoną na uczestnictwo w międzynarodowym konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot, którego celem jest popularyzacja międzynarodowego arbitrażu handlowego oraz Konwencji Wiedeńskiej o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje