foto_08.jpg
KRUS UKSWProjekty badawcze, prace rozwojowe oraz wdrażanie innowacji. To tylko kilka aspektów współpracy pomiędzy UKSW a KRUS.

KRUS UKSW JM PREZES

Umowa pomiędzy UKSW a KRUS obejmuje współpracę w zakresie realizacji badań naukowych jak i działań dydaktycznych.  UKSW wraz z KRUS planują realizację wspólnych projektów oraz inicjatyw o charakterze akademickim. Szczególnie ważnym obszarem współpracy będą prace badawcze związane z tematyką rolniczych ubezpieczeń społecznych, ubezpieczeń dla rolnictwa i badań nad kondycją społeczno-ekonomiczną mieszkańców obszarów wiejskich.  

W zakresie dydaktyki, KRUS będzie uczestniczył w tworzeniu programów kształcenia, a także weźmie udział w podnoszeniu kompetencji studentów i absolwentów na rynku pracy w zakresie rolniczych ubezpieczeń społecznych. 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje