foto_06.jpg
polskiUKSW otrzymał uprawnienia do prowadzenia egzaminów z języka polskiego jako obcego.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał naszej uczelni 2-letnie uprawnienia do organizowania egzaminów z języka polskiego jako obcego na poziomie biegłości: B1, B2, C1 i C2 – dla grupy dostosowanej do potrzeb osób dorosłych, B1 i B2 – dla grupy dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży. W myśl ustawy o języku polskim członkiem komisji egzaminacyjnej musi być egzaminator wpisany na listę egzaminatorów prowadzoną przez Państwową Komisję do spraw Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego. Na UKSW takim egzaminatorem jest dr Agnieszka Karolczuk z Wydziału Nauk Humanistycznych.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje