foto_11.jpg
minOperatorzy z Centrum Technologii Informacyjnych UKSW zakończyli pierwszy etap prac digitalizacyjnych na terenie Kasyna Oficerskiego w Modlinie. 

6 copy webZespół CTI od 4 lipca wykonywał zdjęcia fotogrametryczne zabytkowego budynku. Prowadzono również prace naziemne, polegające na digitalizacji fasady z użyciem skanera geodezyjnego 3D przed planowaną renowacją. W efekcie prac powstanie trójwymiarowy model budynku Kasyna.

Za rok zespół CTI UKSW powróci do Modlina, aby przeprowadzić digitalizację odrestaurowanego już obiektu.

W międzyczasie zapraszamy do polubienia profilu Centrum na Facebooku: https://www.facebook.com/cti.uksw/, gdzie publikowane będą informacje o postępach prac.

Opisane działania prowadzone są w ramach projektu „Stworzenie funkcji kulturowych, w tym edukacyjnych, w dawnym Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin” realizowanego w partnerstwie: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Nowy Dwór Mazowiecki oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Trzech Rzek.

13 copy web 14 fb copy web

23 fb copy web 20170714 150023 mini

 

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje