foto_06.jpg
DFUPW dniach 1 -3 września 2017 roku nasz Uniwersytet był gospodarzem XXI Zjazdu Doktoranckiego Forum Uniwersytetów Polskich. Organizacja skupia samorządy doktorantów uniwersytetów zrzeszonych w KRUP.

Tematem obrad były zmiany w prawie o szkolnictwie wyższym oraz plany organizacji konkursu DFUP DOCUP. Przybyłych gości powitał Jego Magnificencja Rektor UKSW ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński, który przedstawił historię Uniwersytetu oraz życzył zebranym owocnych obrad. Ponadto, Rektor stwierdził, iż jest to pierwszy Zjazd DFUP na UKSW. Podkreślił, że jest to dla naszej Alma Mater wielkie wyróżnienie.

W warszawskich obradach uczestniczyli doktoranci z różnych ośrodków akademickich w Polsce, między innymi z: Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz przedstawiciele samorządu doktorantów UKSW.

Wydarzenie było organizowane przez Zarząd Samorządu Doktorantów UKSW oraz Fundację Niezależnych Inicjatyw Studenckich im. kard. S. Wyszyńskiego w Warszawie. Następne posiedzenie Doktoranckiego Forum Uniwersytetów Polskich odbędzie się w listopadzie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

IMG 0616  IMG 0618

 

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje