foto_07.jpg
str.ZUS 1Ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński otrzymał nagrodę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Nagroda przyznana "za szczególne zaangażowanie w krzewieniu wśród młodzieży wiedzy o ubezpieczeniach społecznych" jest pokłosiem współpracy pomiędzy UKSW a ZUS, która została nawiązana 10 maja 2016 r. Głównym jej celem jest aangażowanie środowiska akademickiego w program „Ubezpieczenia społeczne - edukacja z ZUS”.

W ramach współpracy realizowano zajęcia dla studentów, studia podyplomowe, a takża praktyki i staże.

UKSW był pierwszą uczelnią, na której wprowadzony został ogólnouczelniany wykład o systemie ubezpieczeń społecznych. Był to cykl 15 spotkań relizowany w czasie semestru letniego mijającego roku akademickiego. Podczas wykładów eksperci ZUS przybliżali studentom kwestie ubezpieczeń społecznych. 

Obie strony wyraziły wolę kontynuowania tak owocnej współpracy.

IMG 5665   IMG 5771

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje