foto_07.jpg
kongresmeni 300x100JM Rektor, ks. prof. Stanisław Dziekoński gościł delegację z USA. Wśród delegatów znaleźli się przedstawiciele Kongresu Stanów Zjednoczonych.

Delegacja przyjechała do Polski na zaproszenie Fundacji From the Depths przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Celem wizyty było nawiązanie partnerskiej współpracy z politycznymi liderami USA. Jednym z punktów pobytu delegacji w Warszawie, było zapoznanie się z historią i działalnością Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po spotkaniu z Magnificencją Rektorem, goście udali się na uroczystość wręczenia odznaczeń dla Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie II wojny światowej.

Na zdjęciu poniżej:

Kongresmen Steve Russell wraz z małżonką Cindy Myers
Kongresmen Ralph Abraham wraz z małżonką Dianne Abraham
Kongresmen Brad Wenstrup wraz z małżonką Monica Wenstrup
Minister Michał Kurtyka
Dawid Barton wraz z małżonką Cheryl Barton
JM Rektor ks. prof. Stanisław Dziekoński
Alan Sears wraz z małżonką Paula Sears
Ks. Dyrektor Zenon Hanas
Tomasz Trzpil
Katarzyna Jachnicka
Tim Barton wraz z małżonką, Gabi Barton

IMG 8075

IMG 1      IMG 2

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje