foto_11.jpg
str2Rektor UKSW, ks. prof. Stanisław Dziekoński oraz prorektor, ks. prof. Ryszard Czekalski, gościli we Frankfurcie i Kronbergu, w centrali Fundacji Papieskiej  "Aid to the Church in Need".

Spotkali się z m.in. z Prezydentem tej organizacji, którym obecnie jest Johannes Freiherr Heereman von Zuydtwyck oraz z Christine du Coudray i ks. dr. Andrzejem Halembą (Head of Africa Department). W spotkaniu uczestniczył również ks. inf. dr Kazimierz Piwowarski, wieloletni dyrektor "Kirche in Not".

Celem spotkania było podjęcie bliższej, systemowej współpracy w obszarze pozyskiwania stypendiów dla studentów z Afryki i Bliskiego Wschodu

UKSW wraz dyrektorem Sekcji Polskiej PKWP ks. prof. dr. hab. Waldemarem Cisło, przygotuje stosowne projekty oraz ofertę edukacyjną w języku angielskim i francuskim dla przyszłych studentów.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje