foto_05.jpg
dron malyCentrum Technologii Informacyjnych UKSW wykona model Kościoła przy ul. Dewajtis 3 w formie elektronicznej. Na jego podstawie wydrukuje na drukarce 3D makietę dotykową z trwałego tworzywa sztucznego.

Przygotowanie Kościoła w modelu 3D będzie efektem współpracy Centrum Technologii Informacyjnych UKSW z Wyższym Metropolitalnym Seminarium św. Jana Chrzciciela w Warszawie. CTI wspiera Wyższe Seminarium w realizacji projektu Wzrost potencjału Mazowsza poprzez rozwój oferty kulturalno-edukacyjnej i renowację zabytkowego zespołu klasztornego oo. Kamedułów na Bielanach.

kosciol dewajtis z lotu ptaka

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje