foto_08.jpg
PSTDaTeolodzy duchowości z UKSW zostali wybrani do Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Teologów Duchowości.

Walne Zebranie Polskiego Stowarzyszenia Teologów Duchowości (PSTD), obradujące 1 grudnia 2017 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie, wybrało na 4-letnią kadencję na przewodniczącego PSTD ks. prof. UKSW dr. hab. Marka Tatara. W skład Zarządu PSTD zostali wybrani z UKSW: sekretarz – s. dr. Ewa Korbut, członek Zarządu PSTD – ks. prof. UKSW dr hab. Włodzimierz Gałązka; przewodniczący Komisji Rewizyjnej PSTD – ks. prof. dr. hab. Czesław Parzyszek SAC.

Polskie Stowarzyszenie Teologów Duchowości to katolicka organizacja naukowa z siedzibą przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, która skupia teologów duchowości z kraju i zagranicy. Jej celem jest między innymi prowadzenie badań w dziedzinie duchowości, promowanie i popularyzowanie wiedzy w zakresie duchowości katolickiej, a także integrowanie środowiska teologów duchowości w Polsce i koordynowanie podejmowanych przez nich prac naukowo-badawczych.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje