foto_06.jpg
kiermasz miniaturaWydawnictwo Naukowe UKSW z Biblioteką Główną zapraszają na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 12–14 grudnia 2017 r. na terenie obu kampusów.

Kiermasz będzie połączony z charytatywną zbiórką darów organizowaną przez Samorząd Studentów UKSW. Przyniesione prezenty trafią do potrzebujących. Stoiska będą czynne w godzinach 9.30–15.00 Dewajtis 5 (hol przy szatni);  Wóycickiego 1/3, bud. 23  (hol środkowy).

Mile widziane będą:

  • produkty spożywcze (mąka, cukier, olej)
  • produkty higieniczne (pieluchy, chusteczki, etc.)
  • zabawki (najlepiej zadbane)
  • słodycze (umilą Święta każdemu dziecku)

Oprócz możliwości zakupienia nowości Wydawnictwa UKSW będzie można także skorzystać z bookcrossingu Biblioteki Głównej lub nabyć tanią książkę już od 1 zł. Każdy zakup i dar uprawniają do wzięcia udziału w loterii, którą przygotowali nasi stali partnerzy – marka Coffee Feel oraz Grupa Bakalland S.A.

Patronat medialny: Radio UKSW.

Kiermasz plakat Kopia m

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje