foto_06.jpg
Biologia lo 300x100W dniu 8 grudnia 2017 władze WBNS podpisały umowę patronacką nad klasą dwujęzyczną o profilu biologiczno-chemicznym LO im. A. Mickiewicza w Piastowie. Nadano jej nazwę Klasy Akademickiej UKSW.

Podczas uroczystości podpisano także objęcie patronatem klasy o profilu matematyczno-fizycznym przez Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej oraz umowę o współpracy z Wydziałem Mechanicznym, Energetyki i Lotnictwa PW. W uroczystości wzięli także udział m.in.: Burmistrz Miasta Piastowa Grzegorz Szuplewski, Elżbieta Piotrowska - Gromniak - Prezes i założyciel Stowarzyszenia ”Rodzice w Edukacji”, członek Europejskiego Stowarzyszenia Rodziców oraz przedstawicielka Radnych Miasta Piastowa Monika Kwatek.

Link do galerii: https://photos.app.goo.gl/lDLLmoDyPHyJwQXe2

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje