foto_08.jpg
Ambasodor Niemiec 300x100Dnia 12 grudnia mury Uniwersytetu odwiedził Jego Ekscelencja Rolf Nikel, Ambasador Niemiec w Polsce. W czasie tej przedświątecznej wizyty odbyło się spotkanie z ks. Rektorem, Stanisławem Dziekońskim.

W trakcie spotkania poruszono wiele wątków polsko-niemieckiej współpracy, przejawiającej się w licznych inicjatywach podejmowanych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Oprócz szeregu umów i listów intencyjnych, jakie łączą UKSW z różnymi instytucjami naukowymi i akademickimi w Niemczech, wymieniano przedsięwzięcia konkretnych pracowników i studentów UKSW, będące wyrazem żywej i konkretnej współpracy badawczej, kulturowej i edukacyjnej. Obaj rozmówcy podkreślili rangę tych inicjatyw dla budowania owocnych relacji polsko-niemieckich, których promotorem w czasie Soboru Watykańskiego II był Patron Uniwersytetu, Kardynał Stefan Wyszyński.

IMG ambasador

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje