foto_05.jpg
logo HRUKSW rozpoczął starania o logo HR Excellence in Research. Logo nadawane jest przez Komisję Europejską instytucjom, które są wzorem, m.in. w procesie rekrutacji pracowników naukowych.

W przygotowaniu strategii HR niezwykle ważne jest zaangażowanie społeczności akademickiej. Aby wesprzeć nasz Uniwersytet w staraniach o logo HR, doktoranci UKSW proszeni są o wypełnienie ankiety. Ankieta aktywna będzie do 22 grudnia 2017 roku.

Logo HR Excellence in Research nadawane jest przez KE instytucjom, które wdrażając zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”, tworzą przyjazne środowisko pracy i rozwoju.
Uzyskanie logo HR Excellence in Research zwiększy prestiż i atrakcyjność UKSW wśród naukowców zza granicy. Uczelnie posiadające logo HR są uznawane za wiarygodne, mają silną pozycję wśród jednostek naukowych na świecie. HR Excellence in Research to prestiż i renoma dla pracowników i studentów Uniwersytetu.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://uksw.edu.pl/pl/nauka/europejska-karta-naukowca

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje