foto_05.jpg
narodowy program rozwoju humanistyki 300x100Ks. prof. dr hab. Józef Naumowicz z WNHiS otrzymał dofinansowanie na realizację projektu badawczego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki.

Projekt dotyczy przekładu na język angielski książki pt.: "Geneza chrześcijańskiej rachuby lat" oraz jej rewizja i aktualizacja autorska, księdza profesora Józefa Naumowicza. Przyznana kwota na badania to 84 090,00 zł. Jest to czwarty w tym roku grant pozyskany z NPRH przez naszych pracowników. Oprócz dwóch, pozyskanych w tym roku przez ks. prof Naumowicza projektów, granty zdobyli również: ks. prof. UKSW dr hab. Tadeusz Kołosowski - Wydział Nauk Historycznych i Społecznych oraz prof. UKSW dr hab. Anna Kuśmirek - Wydział Teologiczny.

Narodowy Program Rozwoju Humanistyki (NPRH) swoją działalność rozpoczął 10 lutego 2011 roku, kiedy to wręczono pierwsze akty nominacyjne 9 członkom Rady Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki. Ustanowiony program powstał w odpowiedzi na postulaty środowisk humanistycznych, a jego założenia zostały wypracowane w konsultacji z najwybitniejszymi przedstawicielami nauk humanistycznych w Polsce.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje