ochrona danych 300x100W kwietniu 2018 roku UKSW uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych: Ochrona Danych Osobowych w Kościele.

Studia będą prowadzone na Wydziale Prawa i Administracji UKSW. Warto podkreślić, że patronat nad studiami objęli Sekretarz Generalny Konferencji Episkopatu Polski oraz Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Program studiów uzgodniony jest z GIODO i obejmuje materiał dotyczący m.in. ogólnych zagadnień ochrony danych osobowych, praw i obowiązków kościelnych osób prawnych w zakresie przetwarzania danych osobowych wg RODO oraz specyfiki ochrony danych osobowych w Kościele. Szczegółowy program zostanie wkrótce przesłany do wszystkich zainteresowanych osób.

Studia będą trwały dwa semestry. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to 06.04.2018 r. Koszt studiów to 4.700,- zł. Rekrutacja na studia zostanie otwarta od 05.02.2018 r.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy.