foto_08.jpg
ochrona danych 300x100W kwietniu 2018 roku UKSW uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych: Ochrona Danych Osobowych w Kościele.

Studia będą prowadzone na Wydziale Prawa i Administracji UKSW. Warto podkreślić, że patronat nad studiami objęli Sekretarz Generalny Konferencji Episkopatu Polski oraz Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Program studiów uzgodniony jest z GIODO i obejmuje materiał dotyczący m.in. ogólnych zagadnień ochrony danych osobowych, praw i obowiązków kościelnych osób prawnych w zakresie przetwarzania danych osobowych wg RODO oraz specyfiki ochrony danych osobowych w Kościele. Szczegółowy program zostanie wkrótce przesłany do wszystkich zainteresowanych osób.

Studia będą trwały dwa semestry. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to 06.04.2018 r. Koszt studiów to 4.700,- zł. Rekrutacja na studia zostanie otwarta od 05.02.2018 r.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje