foto_08.jpg
power 17Blisko 16 mln złotych otrzymał nasz Uniwersytet na innowacyjną edukację i efektywne zarządzanie w nauce i administracji w ramach programu POWER.

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie otrzymał dofinansowanie projektu pn.: „Uniwersytet 2.0. Innowacyjna edukacja. Efektywne zarządzanie” w konkursie nr POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ2/17. Wniosek do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju został opracowany i złożony przez Centrum Inicjatyw Rozwojowych UKSW.

Projekt obejmuje trzy moduły:

  • programów kształcenia
  • podnoszenia kompetencji
  • zarządzania w instytucjach szkolnictwa wyższego

W ich ramach realizowanych będzie siedem zadań:

ZADANIE 1: realizacja programów kształcenia przez profesorów – wykładowców z zagranicy

ZADANIE 2: dostosowanie i realizacja programów kształcenia do potrzeb społeczno-gospodarczych

ZADANIE 3: wdrożenie programów kształcenia w językach obcych

ZADANIE 4: podnoszenie kompetencji studentów w wymiarze: zawodowym, komunikacyjnym, cyfrowym oraz gospodarki i przedsiębiorczości.

ZADANIE 5: podniesienie jakości zarządzania uczelnią poprzez zakup informatycznych narzędzi zarządzania, w tym m.in. aplikacji mobilnej dla studentów iUKSW, programu do obsługi zamówień publicznych.

ZADANIE 6: podnoszenie kompetencji zarządczych kadr kierowniczych i administracyjnych uczelni poprzez realizację szkoleń, co ma na celu uporządkowanie struktury organizacyjnej uczelni i poprawienie jakości funkcjonowania UKSW.

ZADANIE 7: restrukturyzacja w obszarze zarządzania uczelnią, poprzez m.in. wzmocnienie zasobów uczelni zapewniających skuteczne sprawowanie nadzoru nad realizacją celów strategicznych, w tym zakup wideoterminali w celu efektywnego komunikowania się pomiędzy 2 campusami, wyposażenie Rektoratu w sprzęt do "telespotkań" i telekonferencji zarządczych.

Realizacja projektu rozpoczyna się 19 lutego br., jej zakończenie planowane jest na 31 grudnia 2021.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje