foto_11.jpg
PAN politologiaW Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbyło się spotkanie dot. ustawy o szkolnictwie wyższym, w którym uczestniczył prof. dr hab. Radosław Zenderowski, dyrektor Instytutu Politologii UKSW.

Politologia PANDelegacja reprezentująca Komitet Nauk Politycznych PAN w składzie: prof. UAM dr hab. Tadeusz Wallas – prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prof. UW dr hab. Stanisław Sulowski – dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. Radosław Zenderowski – dyrektor Instytutu Politologii UKSW, spotkała się 8 lutego z wiceministrem nauki i szkolnictwa wyższego, Piotrem Müllerem. Przedmiotem spotkania było przedstawienie stanowiska Komitetu w kwestii wybranych założeń projektu Ustawy – prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

logo orzel

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie
ul. Dewajtis 5, 01-815 Warszawa

NIP: 525-00-12-946 | REGON: 000001956

Konto bankowe: Bank Zachodni WBK
87 1090 2851 0000 0001 2031 4629

liczba studentowl

CSI UKSW  /  © 2016 UKSW. Wszelkie prawa zastrzeżone.

iUKSW aplikacja mobilna
UKSW na Facebook
UKSW na YouTube
UKSW na Twitter
USOSweb

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje